Systém hliníkových profilov

Naša spoločnosť Vám na mieru vyrobí rámy, krytovania, prípravky, ochranné steny, špeciálne aj sériové stroje, pracovné stoly a iné výrobky z hliníkových profilov. Všetko bude podľa vašej požiadavky vyrobené presne na mieru výrobného procesu.

Medzi hlavné výhody hliníkových profilov patrí ich širokospektrálna využiteľnosť. Sú vhodné pre robustné konštrukcie vyžadujúce veľkú pevnosť ako aj pre ľahké jednoduché konštrukcie.

Adaptívnosť

Ďalšou silnou stránkou hliníkových profilov je možnosť prípadnej modifikácie, či už v rozšírení pôvodnej konštrukcie alebo inej úpravy. S využitím jednoduchých spojov ľahko docieliť akúkoľvek úpravu hliníkovej konštrukcie.

Nízka hmotnosť

Pokiaľ preferujete pevné výrobky s menšou hmotnosťou a nemáte záujem o žiadne ťažké oceľové konštrukcie, tak hliníkové profily sú to ideálne riešenie pre vás. Hmotnosť konštrukcie vyrobenej z hliníka je viac než o polovicu menšia ako hmotnosť rovnakej konštrukcie vyrobenej z ocele.

Flexibilná manipulácia

Hliníkové profily sú jednoducho rozložiteľné a kompaktné keď je potrebný presun konštrukcie na iné miesto.

Výplň hliníkových konštrukcií

V našej ponuke sa nachádzajú aj rôzne pletivá, dierkované plechy a polykarbonátové dosky ktoré slúžia ako výplne hliníkových konštrukcií alebo ako samostatné časti krytovania. K dispozícii sú v rozličných rozmeroch.  Polykarbonát je pevný netrieštivý materiál vhodný na rôzne ochranné aplikácie. Taktiež je známy pre svoju svetelnú priepustnosť a schopnosť zvukovo – tepelnej izolácie.